Bajka dzieciom

   Bajki malowane piaskiem

Dla dorosłych i dzieci, by przybliżyć tą sztukę, stworzyliśmy spektakle np. ,,Królowa Śniegu” ,”Kopciuszek”, to niezwykłe połączenie muzyki, słów lektora i wzruszającej historii, która powstaje z piasku na oczach widza. Spektakle, które dotykają serca, wzbudzają emocje i pozostawiają niezapomniane przeżycia. Piaskowa Animacja poszerza horyzonty myślowe, rozwija wyobraźnię, otwiera widzów na ciekawe przestrzenie artystyczne.
 

Przez wiele dni artystki teatru piaskowej animacji, w swojej magicznej pracowni szukały środków do przekazania widzom prawdziwej bajecznej atmosfery, niesamowicie pięknych historii o miłości, przyjaźni, o tym co najważniejsze w życiu każdej osoby. W ciągu roku powstały spektakle Kopciuszek, Królowa Śniegu i Mały Książę.

Widzowie staną się świadkami bardzo rzadkiej sztuki oraz niezwykłego widowiska, które pozostaje na długo w pamięci. Na dużym ekranie, za pomocą światła, piasku i cienia powstanie autorska interpretacja ulubionej bajki. Nowe spojrzenie na znaną od dawna historię, niezrównana animacja tworzona na żywo, zabierze widza w niezwykłą podróż do magicznego świata baśni.

Zapraszamy na spektakl dzieci i rodziców.

„Można nie pomagać, można znaleźć wiele racjonalnych argumentów dla konkretnych przypadków, aby nie pomagać. Ale to nic nie zmieni. Nadal będą głodni, chorzy, cierpiący, potrzebujący. Lepiej zgrzeszyć nadmiarem dobroci i naiwności, niż nadmiarem kalkulacji i nieufności.” (o. Fabian Kaltbach OFM)
Zobacz co u nas słychać